skip to Main Content

I. Kémia verseny

A mai napon új hagyományt indítottunk el iskolánkban. A nagy érdeklődésre való tekintettel megrendeztük az I. kémia versenyt, amelyen 3 kategóriában lehetett indulni évfolyamonként. Összesen 18 diák jelentkezett, vett részt a megmérettetésen. Feladatlapot töltöttek ki, a nyolcadikosok különféle anyagokat azonosítottak be vegyszerek segítségével.
Minden kategóriában az első 3 helyezet lett díjazva értékes jutalmakkal.
Úgy gondom, hogy nagyon jól sikerült ez a verseny ebben a jól felszerelt, példaértékű laborban. Köszönet az iskolának a támogatásért! Szép, modern iskola, lelkes tanári kar, igyekvő diákok. Ez a jövő!
Nagyné Kotroczó Andrea, szaktanár
Gratulálunk a diákoknak,
köszönjük a tanárnő munkáját!
Helyezettek:
6. osztály(kémia szakkör )I. Szabó Hédi, II. Rusz Joakim, III. Balog Noel
7. osztály: I. Ottlakán Dániel, II. Avramucz István, III. Szántó Szabolcs
8. osztály: I. Szabó Fruzsina, II. Számfira Szonja, III. Szelezsán Hanna
Back To Top