Óvodai beiratkozás

Úttörő nr. 89.
OM: 028328

Tisztelt Szülő!

A Kétegyházi Román Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda óvodai beiratkozását a Magyarországi Románok Országos Önkormányzata (mint fenntartónk) döntése alapján

2014. április 23-24-25-én tartjuk 8 órától 17 óráig.

A fent jelzett napokon lehet beíratni azokat a gyermekeket, akik már betöltötték, vagy a felvételtől számított fél éven belül töltik be 3. életévüket.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy az év közbeni felvételi igényeket (vagyis előfelvételi jelentkezést) is a fenti időpontban szíveskedjenek jelezni az óvodában.

A felvétel 2014. szeptember 1-e után is folyamatos, mivel ezt óvodai férőhelyeink száma lehetővé teszi.

Továbbá tájékoztatásul közöljük, hogy 2014. szeptember 1-től a törvényi lehetőségeket betartva biztosítani kívánjuk a 2 éves korú gyermekek felvételét is óvodánkba.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok: ovibeirat

–          születési anyakönyvi kivonat

–          TAJ kártya

–          lakcímkártya

Kétegyháza, 2014. március 24.

Borbély Erika                                                 Mokán Jánosné

igazgató                                                         tagintézmény-vezető