JM Building Services - шаблон joomla Продвижение

2018/2019

 

Mesemondó verseny

  1. osztály
    Cseresznyés Gergő hely
    Szabó János                           II. hely
    Rákóczi Réka                         III. hely
    Dehelán Nóra                         különdíj
  2. osztály
    Árgyelán Szófia hely
    Szarka György                       II. hely
    Seres Hanna                           III. hely
  3. osztály
    Sallai Balázs hely
    Priskin Zsanna                       II. hely
    Balog Noel                             III. hely
    Rusz Joakim                           különdíj
  4. osztály
    Motika Katinka hely
    Rusz Viktória                         II. hely
    Dehelán Kristóf                     III. hely

„A magyar kultúra napja” Kistérségi ének, vers- és prózamondó verseny, Elek

  1. osztály
    Rákóczi Réka hely
    Dehelán Nóra                         III. hely
  2. osztály
    Árgyelán Szófia emléklap
  3. osztály
    Priskin Zsanna hely
    Rusz Joakim                           II. hely
    Sallai Balázs                           III. hely
  4. osztály
    Motika Katinka hely
  5. osztály
    Kürti Gergő                     helyezett
  6. osztály
    Medgyesi Emma                   helyezett

Farsang Kupa


5-6. osztály II. helyezett

Vocea de Aur énekverseny

Rákóczi Réka                               II. hely

Szabó János                                 különdíj

Sztán Zita                                                I. hely
Muntyán Éva                               különdíj

Tanaszi János Emlékverseny

7-8. oszt.                                      II. hely

Húsvét Kupa

7-8. oszt.                                      II. helyezett

„Bendegúz” Tudásbajnokság – Megyei forduló

Sztán Zita                                                18. helyezett
Kalcsó Adrienn                            7. helyezett

Barátság Kupa

5-6. oszt.                                      III. helyezett

Román mesemondó verseny
Iskolai forduló

3-4. osztály:

Motika Katinka                            I. helyezett

Priskin Zsanna                             II. helyezett

Rusz Joakim                                 III. helyezett

5-6. osztály:
Kürti Gergő                                  I. helyezett
Nagy Kiara                                   II. helyezett
Számfira Szonja                           III. helyezett

7-8. osztály:
Medgyesi Emma                          I. helyezett
Baráth Liza                                  II. helyezett

 

Országos versenyek:
Bendegúz „Tudásbajnokság”
Magyar nyelv és irodalom

Sztán Zita
Magyar nyelv                               9. helyezett
EXTRA játék                               I. helyezett

Kalcsó Adrienn
Magyar irodalom                         7. helyezett
Magyar nyelv                               15. helyezett

Angol nyelv

Starter
Nagy Viola Mária                        21. hely
Szelezsán Hanna                          38. hely

Kids
Kürti Gergő                                 17. hely
Molnár Anna                                26. hely
Ottlakán Brenda                          38. hely
Csizmár Tamás                             39. hely

Junior
Pap Zsófia                                    8. hely

Matematika

Bólyai Matematika Csapatverseny, 8. osztályosok:

Krutek Bence; Jova Balázs; Otrok Balázs; Ottlakán Ottó :

Békés megyében 33. hely (41-ből)

Zrínyi Ilona Matematikaverseny, 6. osztályosok,

Békés megyében:

Molnár Anna: 167. hely (189-ből)

Kalcsó Adrienn: 169. hely (189-ből)

Kenguru - Határok nélkül – Matematika verseny:

  1. osztály

Szabó Hédi: megyei 49. hely, országos 1124

Dehelán Dávid: megyei 73. hely, országos 1651

Priskin Zsanna: megyei 75. hely, országos 1681

Rusz Joakim: megyei 82.hely, országos 1807

Kurbely Gábor: megyei 141. hely, országos 3171

  1. osztály
    Dehelán Viktor: megyei 148. hely, országos 3901.
    Kisantal Anna: megyei 150. hely, országos 4043.

 

  1. osztályosok:

Kürti Gergő: megyei 72. hely; országos 1935. hely

Kalcsó Adrienn: megyei 114. hely; országos 2698. hely

Hajdú Martin: megyei 121. hely; országos 2793. hely

  1. osztályosok:

Ottlakán Ottó: megyei  67. hely; országos 1771. hely

Krutek Bence: megyei 83. hely; országos 2071. hely

Otrok Balázs: megyei 92. hely; országos 2166. hely

Orchidea Pangea Matematika verseny:

  1. osztályosok Békés megyében (4725 főből)

Idul Dániel  2656. hely

Szabó Fruzsina 769. hely

Szelezsán Hanna 2644. hely

Nagy Kiara 2191. hely

Számfira Szonja 2192. hely

Dávid Kristóf 3592. hely

Csobán László 1776. hely

  1. osztályosok Békés megyében (4448 főből)

Kalcsó Adrienn 4296. hely

  1. osztályosok Békés megyében (3104 főből)

Otrok Balázs 932. hely

Krutek Bence 1928. hely

Ottlakán Ottó 1093. hely

Mozaik tanulmányi verseny matematika;

5-6. osztályban:

Szabó Fruzsina 151. hely

Sportolóink eredményei:

Nagy Viola Mária                                 

Országos Taekwondo Diákolimpia

  1. hely küzdelem

Kick-Box Diákbajnokság

  1. hely tradicionális forma

III. hely zenés formagyakorlatban

III. hely küzdelem

Országos  Diákolimpia döntő:

III. hely tradicionális formagyakorlat

Spárta Kupa

I.hely tradicionális küzdelem

Nemzetek Kupája

  1. hely küzdelem

Cseresznyés Lea

Országos Taekwondo Diákolimpia

  1. hely küzdelem

Magyar Bajnokság 2019

III. hely küzdelem

Kick-Box Diákbajnokság

2 aranyérem formagyakorlatban

1 ezüstérem küzdelem

Országos Diákolimpia döntő

I.hely formagyakorlat

Spárta Kupa

I.hely tradicionális küzdelem

Ottlakán Roland

Barátság Kupa

  1. hely küzdelem

Spárta Kupa

I.hely küzdelem

III.hely formagyakorlatban

Nemzetek Kupája

I.hely küzdelem /Bajnoki cím

Kaposi Zorka

Spárta Kupa II. hely tradicionális küzdelemben

Tigris Kupa II. hely küzdelem, III. hely formagyakorlat

Szelezsán Hanna

Spárta Kupa I.hely tradicionális küzdelem

Tigris Kupa II. hely formagyakorlat, III. hely küzdelem

Motika Katinka

Spárta Kupa II. hely tradicionális küzdelemben

Cseresznyés Gergő

Fehér Kupa II. hely formagyakorlatban

Árgyelán Szófia

Spárta Kupa IV. hely küzdelemben

Érmet nyertek:

Nagy Viola Mária,

Tigris Kupa Küzdelem II.hely, formagyakorlat III.hely

Cseresznyés Lea

Tigris Kupa Küzdelem magassági törés I.hely, küzdelem II. hely

Ottlakán Roland

Tigris Kupa Küzdelem II. hely


 

==========

2014/2015

„Aranyhang”/ „Vocea de Aur” Román nemzetiségi általános iskolák 1. országos énekversenye, Battonya

   Sztrein Virág             5. oszt.                                III. hely
Sztrein Daniella        7. oszt.                                III. hely
Dániel Lilián             7. oszt.                                Különdíj

Sportolóink eredményei:

Krutek Bence 4. osztályos tanuló

Tisza-tó Kupa
- küzdelem                                                                   II. hely

Magyar Bajnokság, Makó
- küzdelem                                                                   I. hely
- formagyakorlat                                                          III. hely

Takarékszövetkezet Kupa, Kondoros                          II. hely

Megyei Kick-box Bajnokság, Békéscsaba                   I. hely
- küzdelem

10998130 783283211747481 357979603 o

 

VERSENYEKEN ELÉRT EREDMÉNYEK

2014/2015

„Martyin György” Országos román helyesírási vetélkedő, Méhkerék

   Olteanu Andrea     8. oszt.                                              II. hely

Versenyeken elért eredményeink

2013/2014

Országos angol nyelvi levelező verseny
Sztrein Daniella       6. oszt.         VI. hely

”Pillanatképek a magyarországi románok kultúrájából” román népismereti vetélkedő, Kétegyháza
5-8. oszt.                     I. hely

Országos román szaktárgyi vetélkedő román népismeretből

Olteanu Andrea          7. oszt.            II. hely

Országos román szaktárgyi vetélkedő román nyelvből
Olteanu Andrea          7. oszt.         Különdíj

Országos román mesemondó verseny, Békéscsaba

Olteanu Andrea          7. oszt.            II. hely

„Mihai Eminescu” Országos Szavalóverseny, Körösszegapáti

Olteanu Andrea          7. oszt.            III. hely

Daniel Lilian               6. oszt.            II. hely

„A magyar kultúra napja” Kistérségi ének, vers- és prózamondó verseny, Elek

Popucza Ninetta         7. oszt.                        II. hely

„Martyin György” Országos Román Helyesírási Vetélkedő, Méhkerék

Olteanu Andrea                      7. oszt.                        II. hely
Daniel Lilian                           6. oszt.                       III. hely

Tanaszi János labdarúgó emlékverseny, Pocsaj

5-8. oszt. fiúk              II. hely

Húsvét kupa labdarúgó verseny, Körösszakál

5-8. oszt. fiúk              II. hely

Mihai Purdi Országos Román Mesemondó Verseny, Pusztaottlaka

Olteanu Andrea                 7. oszt.                I. hely
Kókai-Szabó László          8. oszt.               Különdíj

Lucian Magdu szavalóverseny, Battonya

Daniel Lilián                       6. oszt.               III. hely
Olteanu Andrea                  7. oszt.               II. hely

„A népmese napja” községi vetélkedő

6. osztály csapata                   I. hely

Dániel Lilián
Liszkai Viktória
Sztrein Daniella

7. osztály csapata                   II. hely

Kaszap Edit
Szelezsán Vanda
Várhegyi Kitti

Akikre büszkék vagyunk

2012/2013

Sikeres nyelvvizsga

Korobán Ditta, iskolánk 8. osztályos tanulója április hónapban sikeres középfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből. Ezúton is gratulálunk, és további sikereket kívánunk!

 korobn ditta

Sportolóink eredményei

Iskolánk tanulói közül többen tagjai a helyi kick-box szakosztálynak. Büszkék vagyunk eredményeikre:

Igricz János 8. osztályos tanuló:

Igricz Jnos

Magyar Bajnokság

Küzdelem:                   I. hely

Formagyakorlat:       II. hely

Fekete öves 1 danos vizsga

Kick-box Diákolimpia

Küzdelem:                   I. hely

Nemzetek Kupája

Küzdelem:                   I. hely

 

Liszkai Viktória 5. osztályos tanuló:

liszkai viktria

Magyar Bajnokság

Küzdelem:                   I. hely

Kick-box Diákolimpia

S. contact:                   II. hely

Nemzetek Kupája

Küzdelem:                   VI. hely

                Formagyakorlat:       VI. hely

 

Krutek Bence 2. osztályos tanuló: 

 Krutek Bence  

Taekwon-do Nemzetek Kupája

Küzdelem:                   II. hely

 

Versenyeken elért eredményeink

2012/2013

Alsó tagozatos diákok eredményei


Iskolai mesemondó verseny

1. osztály:

   
Pap Zsófia I. hely mese

Baráth Liza

I. hely

vers

2. osztály:

   

Kerepesi Petra

I. hely

mese

3. osztály:

   
Török Kata I. hely vers
Sztrein Virág I. hely vers, mese
Simonka Fanni Andrea I. hely mese

Csurár Mária

I. hely

vers

Különdíjak:

   
1. osztály: Varga Bálin vers
2. osztály: Csomós Petra mese
3. osztály: Csobán Fanni Edina mese
  Tripon Melodi Mínea mese

 

„A magyar kultúra napja" Kistérségi ének, vers- és prózamondó verseny, Elek

1. osztály:
            Pap Zsófia             I. hely - mese

3. osztály:
            Török Kata             I. hely - vers
            Sztrein Virág          I. hely - mese
            Simonka Fanni       III. hely - mese

Román népismereti vetélkedő - Körösszakál-
"Moştenirea tezaurului nostru"

Tripon Melodi Mínea,
Simonka Fanni Andrea,       IV. hely
Hajdu Dávid

Országos román mesemondó verseny

Sztrein Virág       3. oszt.    II. hely

Felsős tagozatos diákok eredményei

Mihai Purdi Országos Mesemondó verseny, Pusztaottlaka

Olteanu Andrea          6. oszt.                        I. hely

Laurinyecz Nóra         8. oszt.                        Különdíj

„Martyin György” Országos Román Helyesírási Vetélkedő, Méhkerék

Olteanu Andrea          6. oszt.                        II. hely

Juhász Kinga               7. oszt.                        Különdíj

Laurinyecz Nóra         8. oszt.                        Különdíj

„A magyar kultúra napja” Kistérségi ének, vers- és prózamondó verseny, Elek

Popucza Ninetta         6. oszt.                        II. hely

5. osztályosok kamarakórusa:

Sztrein Daniella, Csomós Nóra,

Dániel Lilian, Kaposi Virág                            I. hely

„Mihai Eminescu” Országos Szavalóverseny

Olteanu Andrea          6. oszt.                        II. hely

Faragó Gina                8. oszt.                        II. hely

„A magyar nyelv hete” iskolai nyelvi- helyesírási vetélkedő

5. osztály

Sztrein Daniella                                    I. hely

Liszkai Viktória                                   II. hely

Csomós Nóra, Daniel Lilian               III. hely

6. osztály

Popucza Ninetta                                  I. hely

 Kaszap Edit                                           II. hely

Muntyán Alexandra                           III. hely

7. osztály

Hoczopán Daniella, Papp Orsolya     I. hely

Balog Daniella                                       II. hely

Péntek Vivien                                         III. hely

8. osztály

Laurinyecz Nóra                                     I. hely

Faragó Betti                                            II. hely

Váradi Zsanett                                       III. hely

„Kétegyháza 600 éves” községi helytörténeti vetélkedő

Faragó Betti                          

Ollár Andrea                                        I. hely

Ottlakán Réka

Faragó Gina

Kerepeczki Regina                               II. hely

Zámbó Edit

Hajduk Réka

Kerepeczki Petra                                  III. hely

Korobán Ditta

„A Föld napja” községi vetélkedő

8. osztály csapata                                          I. hely

Faragó Betti

Kerepeczki Regina

Ottlakán Réka

Zámbó Edit

5. osztály csapata                                          II. hely

Adamik Beáta

Daniel Lilian

Liszkai Viktória

Szegedi Viktória

7. osztály csapata                                          III. hely

Balog Daniella

Hoczopán Daniella

Ottlakán Renáta

Péntek Vivien

6. osztály csapata                                          IV. hely

Kaszap Edit

Muntyán Alexandra

Mülek Diána

Várhegyi Kitti

Szelezsán Vanda

Országos román mesemondó verseny

Daniel Lilian               5. oszt.                        II. hely

Olteanu Andrea          6. oszt.                        Különdíj

Barátság kupa 

Labdarúgás 7. - 8. osztályos fiú csapat        II. helyezés